Hakkımızda

2013 yılında Kayseri ağaç işleri sanayinde Çelik kapı imalatına başlayan Firmamız 8 yıllık kapı sektöründeki deneyim ve birikimiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başladı. Firma kurucusu olan Mehmet Mavi hem kalite hemde estetiği çelikle bulusturarak ilk yılında Türkiye genelinde farklı illerde 23 tabela asarak Gerek görülen yerlerde coşkulu açılışlar yapmıştir. Aşure Gününde ise aktiveteye katilmak istiyen bayileriyle o bölgede cuma namazi çıkışında aşure dagittirarak sektorunde konuşulan firma haline gelmiştir.

2014 yılında Kayseri Organize Sanayi 16 Cd.No38 adresine fabrikayı taşıyarak üretim kapasitesini katlayan firmamız daha seri ve kaliteli kapı üretimi yapmaya başlamıştır.Diş ticaret departmaninida bu yılda kuran firmamız,İhracatina Orta Asya ve Avrupa'ya yapmaya başlamıştır. 2016 yılında Fabrikamizi yine Kayseri organize sanayi bölgesinde bulunan 18 Cd.No.38 adresine taşıyarak Bayilarinin ve yurtdışı müşterilerinin talebi ve isteği doğrultusunda ic oda, mutfak dolabı,banyo dolabı,vestiyer ve tv ünitesi gibi birçok farklı tarz işler yapmaktadır.Siz tüketicilerin her daim istek ve taleplerini dikkate alan firmamız,yine bir ilke imza atarak sevk etmiş olduğu her kapının kilit aksamına iletişim numaralarını yazarak her daim istek ve şikayetlerinize çözüm bulma cabasindadir.

Bu tutumuylada sektöründe ilki yapan firmamız olumlu ve olumsuz eleştiriler almaktadir.Buna rağmen irtibat numaraları halen sevk olan her kapıda bulunmaktadır.Sizlerin huzuru ve mutluluğu için çalışan firmamiz daha iyi daha kaliteli daha huzurlu bir Türkiye için çalışmalarına azimle istekle devam etmektedir. Sağlık afiyet huzur dolu bir ömür diliyor firmamız ve çalışanlarımız adına saygilarimi sunuyorum.Mavi Kapı..